loading...
Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi olarak kadın istihdamı oranının arttırılması amacıyla; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde yer alan İdari ve Sosyal Tesis alanında yapılmış olan kreş binasında, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi tüzel kişiliği adına Özel NOSAB Gündüz Bakımevi açılması için çalışmalar tamamlanmıştır. Hedef kitlesi; Bölgemizde çalışan kadın çalışanlarımızın çocukları olan ve Eylül ayında tam gün-ücretli olarak hizmete açılması planlanan NOSAB Gündüz Bakımevi’nde 7 Sınıf, 4 Atölye (Seramik Atölyesi, Bilim Matematik Atölyesi, Resim Atölyesi ve Drama Atölyesi) ve Etkinlik Hareket Alanı ile 24-66 Ay (2-6 yaş) çocuklarımız için Çoklu Zeka Kuramına (GARDNER) göre yaşam alanları oluşturulmuştur.

Ayrıca; 1300 m2 bahçe alanında; ekolojik denge, sebze ve meyve alanları ve Akademik oyun grupları ile bahçe peyzaj çalışmalarımız devam etmektedir.

Özel NOSAB Gündüz Bakımevi’nin işletilmesinde ve kapasitenin belirlenmesi amacıyla ‘Kreş Bilgi Formu’ hazırlanmıştır. Bölgemiz genelinde yapılan bahse konu anket çalışmamız sadece Özel NOSAB Gündüz Bakımevi’nde kullanılacağından beyan edilen bilgilerin doğruluğu ön kayıt esnasındaki bilgilerle örtüşmelidir. Ayrıca, beyan edilen bilgilerin gizliliği Müdürlüğümüzce sağlanacaktır.

Bölgemiz dahilinde faaliyet gösteren firmalarımızdaki sadece kadın çalışanlarımızın dolduracağı kreş bilgi formunu; e-mail, faks ya da elden Müdürlüğümüze gönderileceğiniz hususunu bilgilerinize sunarız.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi | Tüm hakları saklıdır. © 2018