loading...

BEV€DEN NOSAB-NİLSİAD€A ZİYARET€

NOSAB Müteşebbis Heyeti ve NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, Balkantürk Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

NOSAB’lı sanayiciler BEV Başkanı Naci Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya geldi.

NOSAB Bölge Müdürlüğü İdari Binası’ndaki ziyarette; NOSAB Müteşebbis Heyeti ve NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras ve NOSAB ile NİLSİAD üyeleri, BEV Başkanı Naci Şahin ve BEV Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

BEV’i ve çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Yalçın Aras, “Bölge sanayicilerimizin de desteğiyle bir vakıf kurma hayalimiz vardı. Bu hayal hala sürüyor. Umarım kurma noktasına geliriz ve o zaman sizlerin de destek ve önerilerinizi alırız” dedi.

NOSAB’ın temellerinin atıldığı ilk günden beri NOSAB’lı sanayicilerin destekleriyle öğrencilere burs verildiğini hatırlatan Aras,  yine sanayicilerin destekleriyle bölgeye 160 öğrenci kapasiteli bir kreş inşa ettiklerini ve önümüzdeki günlerde hizmete açılacağını dile getirdi.

BEV Başkanı Naci Şahin de BEV’in kuruluşu ve kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda iki kurumun temsilcileri kreşte incelemelerde bulundu.
DİĞER ETKİNLİKLER
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi | Tüm hakları saklıdır. © 2018