loading...

NİLSİAD OLAĞAN GENEL KURULU

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (NİLSİAD) 11. Olağan Genel Kurul Toplantısında Başkan Yalçın ARAS güven tazeleyerek yeniden NİLSİAD Başkanlığına seçildi. Genel Kurulda NOSAB Müteşebbis Heyet üyeleri de belirlenirken NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı da Erol GÜLMEZ oldu.

 

NİLSİAD Genel Kurulu’nda faaliyet ve denetim kurulu raporlarının okunup kabulü ve Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulunun ibra edilmesinden sonra, tüzük değişikliği önergesi de kabul edilerek NİLSİAD’ın ismi Nilüfer Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği olarak değişti.

 

Hüseyin YILMAZ’ın Divan Başkanlığında gerçekleştirilen NİLSİAD’ın 11. Olağan Genel Kurulun açılışında konuşan NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fikri ÜNAL, NOSAB’ın 285 adet sanayi tesisi, 20 bin çalışanı ve yaklaşık 1 milyar dolar ihracatıyla Bursa ve ülke ekonomisinin önemli sanayi merkezlerinden biri olduğunu ifade etti.

 

NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın ARAS’ da, Başkanlığı dönemi boyunca yaptıkları faaliyetlerle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

 

Yapılan seçimlerde NİLSİAD Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı: Yalçın ARAS,

Yönetim Kurulu Üyeleri: Abidin İZMİRLİ, Hüseyin ZÜMBÜLOVA, Mustafa DAYANIKLI, Nazım TOP

 

Yalçın ARAS’ın Müteşebbis Heyet Başkanlığında da Müteşebbis Heyet şu şekilde oluştu:

NOSAB Müteşebbis Heyet Kurulu Başkanı: Yalçın ARAS

NOSAB Müteşebbis Heyet Kurulu Başkan Vekili: Mehmet Fikri ÜNAL

NOSAB Müteşebbis Heyet Kurulu Üyeleri: Ahmet Şükrü GÜNDOĞDU, Erol GÜLMEZ, Hakan GÜNDOĞDU, Hüseyin Burak ARAS, Hüseyin YILMAZ, Levent N.BEZMEZ, Metin ŞENYURT, Mustafa AĞIRMAN, Özgür YILDIZ, Şirzat KARAYEL, Şükrü SEKMEN, Yahya BEYCE, Zarif ALP

 

Öte yandan NOSAB Yönetim Kurulu da,  Yönetim Kurulu Başkanı Erol GÜLMEZ, Başkan Vekili Metin ŞENYURT, Üyeler: Hakan GÜNDOĞDU, H. Burak ARAS, Özgür YILDIZ’dan oluştu.
DİĞER ETKİNLİKLER
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi | Tüm hakları saklıdır. © 2018