loading...

NOSAB'DA PERSONEL VERİMLİLİĞİNİ ARTIRACAK EĞİTİMLER

NOSAB, bölge firmalarının verimliliğini artırmak, onların rekabet edebilirlik düzeyini en üst düzeye taşımak ve iş süreçlerinin etkinliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği eğitim çalışmalarına hız verdi. Nisan ayında gerçekleşecek eğitimlerden iki tanesi bölge firmalarında çalışan ofis personelinin verimliliğini artırmaya yönelik oldu.

Zamanı etkin kullanmanın 21 kuralı

Günümüzün en büyük sorunlarından biri haline gelen zamanı yönetememe problemi çalışanların hem iş yaşamında hem de sosyal yaşamlarında başarı elde etmesi yolunda kilit öneme sahip durumda. NOSAB’ın buradan hareketle planladığı “Zamanı Etkin Kullanmanın 21 Kuralı” başlıklı eğitimde, konuşmacı İşletme ve Yönetici Koçu Hepşen Erginakın olacak. Hepşen Erginakın, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme/Finans ve Pazarlama bölümlerinden mezun olduktan sonra lisansüstü eğitimini Boston (ABD)’da tamamlayarak ülkeye dönmüş. Daha sonra işletme koçluğu üzerine eğitim alan Erginakın, 2015 yılından bu yana işletmelerin verimliliğini ve karlılığını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyor.

Temel – orta düzey excel

Hangi departmanda olursa olsun bilgisayar başında çalışan herkesin neredeyse her gün Excel kullanmaya ihtiyacı oluyor. Çeşitli matematiksel hesaplamalar, listeleme, sıralama, raporlama vb. çözümler sunan Excel, etkili kullanıldığında zamandan da tasarruf edilmesine olanak sağlıyor. NOSAB, tüm çalışanların Excel becerilerini geliştirmek amacıyla alanının en iyilerinden biri olan Excel ve Raporlama Eğitmeni Ömer Bağcı’nın vereceği iki günlük bir eğitim planladı. Temel ve orta düzey Excel formüllerinin konu edileceği eğitimin sonrasında, ileri düzey kullanıcılar için de bir eğitim planlanacak. Ömer Bağcı, Türkiye’nin en çok satan bilgisayar kitapları olan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel kitaplarının yazarı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olan Bağcı, uzmanlığını Excel ve raporlama üzerine çalışarak kazanmış ve 25 yılı aşkın süredir eğitmenlik yapıyor.
DİĞER ETKİNLİKLER
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi | Tüm hakları saklıdır. © 2018